Ugrás a tartalomra

Sávot zárnak le a Vörösmarty-Soltész kereszteződésben

Létrehozva
Részleges útlezárásokra kell számítani hétfőn és kedden a Vörösmarty utca – Soltész Nagy Kálmán utca kereszteződésében - írja közleményében a polgármesteri hivatal sajtóosztálya.

A közlés szerint a kivitelező HE-DO Kft. a Vörösmarty utca mentén végzett vízvezeték-rekonstrukciós munkálatok és vízakna telepítése miatt lezárja a Vörösmarty utca felől a Soltész Nagy Kálmán utcára jobbra kanyarodó sávot, illetve sávelhúzást végez a csomópontban.

Kép
Fotók: Juhász Ákos

A munkavégzés november 22-én, hétfőn reggel nyolc órától másnap, november 23-án, kedden délután négy óráig tart. "A közlekedőknek a forgalom lassulására, torlódásra kell számítaniuk, amellett, hogy a jobbra kanyarodás lehetősége átmenetileg megszűnik. A közlekedési lámpák mindemellett a megszokott rendben működnek a kereszteződésben - zárul a közlemény.

(Borítóképünk illusztráció.)

Ez is érdekelhet

Képgaléria
Avasi Kvaterka
Tömegek kvaterkáztak a történelmi Avason (képgalériával)
MiskolcKultúraGasztroSzabadidő
Szombaton ismét Avasi Kvaterkát tartottak a jó borok és a finom ételek égisze alatt. A kulináris kalandok mellett közös mozgásra, vidám programokra is invitáltak mindenkit a szervezők.
Zivatarveszély miatt elsőfokú figyelmeztetést adtak ki
Miskolc
Egy nyugat felől érkező hullámzó hidegfront előterében a nap első felében még kicsi eséllyel, majd elsősorban délután és kora este már nagyobb területen, nagyobb eséllyel alakulhatnak ki zivatarok, akár hevesebbek is.
Képgaléria
I. Miskolci Tartalékosok Családi Napja
"Vigyázz! Pihenj!" - családi napon kapcsolódtak ki a város tartalékosai
MiskolcBorsod-Abaúj-Zemplén
A Miskolci Rendvédelmi Technikum Stromfeld Kollégiumának zöldterülete adott otthont a miskolci tartalékosok első családi napjának.
Magyarország legnagyobb curlingcsarnoka készülhet el Miskolcon
MiskolcSportSzabadidő
A város alpolgármestere közösségi oldalán osztott meg képeket a készülő beruházásról.