Ugrás a tartalomra

Minden sorozat megszakad egyszer: elkapták a miskolci szórakozóhelyeket feltörő férfit

Létrehozva
Pénzt és italokat vitt el.
Kép
tolvaj_szorakozohelyek_betores_250825_rendorseg-2.png
Rendőrségi felvételek

Lopás bűntett miatt folytat nyomozást a Miskolci Rendőrkapitányság egy 23 éves férfival szemben – tájékoztatta lapunkat Varga Rudolf, a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense kedden.

Mint megtudtuk, a tolvaj Miskolc belvárosában augusztus 25-ét megelőzően három alkalommal tört be szórakozóhelyekre. A kocsmákból leginkább pénzt és italokat vitt el, több százezer forint kárt okozva.

Kép
szórakozóhely tolvaj

A rendőrök az utolsó betörést követően a helyszín közelében fogták el a férfit, és hétfőn gyanúsítottként hallgatták ki, melynek során beismerő vallomást tett.

Az elkövetőt a nyomozók őrizetbe vették és kezdeményezték letartóztatását, vele szemben korábbi lopások miatt is eljárást folytatnak a rendőrök.

Ez is érdekelhet

Digitális játszóteret rendeztek be a könyvtárban
MiskolcKultúraSzabadidő
Különleges élmény részeseivé válhattak azok a gyerekek, akik hétfőn ellátogattak a II. Rákóczi Ferenc Könyvtár Központi Könyvtárába.
Virágültetéssel ünnepelték a könyvtárosok világnapját az egyetemen
MiskolcKultúraSzabadidőKörnyezet
Április tizennegyedike a könyvtárosok világnapja, ennek apropóján hétfő délután tavaszi díszbe öltöztették a Miskolci Egyetemi Könyvtár előtti teret.
Lecserélték a Kandia köz ernyőit
Miskolc
A tavaszi szél nem kímélte a korábbi installációt.
Bebiztosították a helyüket a barcelonai világbajnokságon
MiskolcSportBelföldVilágSzabadidő
Április 10–12. között a szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok adott otthont a UPDF Magyar Bajnokságnak, ami a barcelonai világbajnokságra való kvalifikáció második fordulója is volt egyben.