Ugrás a tartalomra

Bébibumm! Újabb alpaka bébi született a Baráthegyi Majorságban

Létrehozva
Alig egy hónappal az idei első alpaka születése után újabb kis jövevény érkezett a Baráthegyi Majorságba - adta hírül a Szimbiózis Alapítvány.
Kép
Újabb alpaka bébi született a Baráthegyi Majorságban
Újabb alpaka bébi született a Baráthegyi Majorságban. Fotó: Szimbiózis Alapítvány

Süti, a majorságban született nőstény alpaka egy egészséges kislánynak adott életet. Az újszülött édesapja Carlos, aki néhány éve külföldről érkezett, és ma már a majorság alpakacsapatának tagja.

Az alig egyórás alpaka bébi és édesanyja is jó egészségnek örvendenek. Fél órával a világra jötte után már megpróbált lábra állni, és bár az első lépések még kissé bizonytalanra sikerültek, kíváncsian kezdte felfedezni a környezetét.

Az idei évben tehát ő a második alpaka bébi, amely a Baráthegyi Majorságban született. Az első hetekben még édesanyja mellett cseperedik, a látogatók azonban hamarosan személyesen is megismerhetik a majorság legfiatalabb lakóját.

Ez is érdekelhet

Útfelújítás az Avason
Erre számítsanak az autósok Miskolcon kedden: több helyen változott a forgalmi rend
Miskolc
Forgalmi változások és útlezárások Miskolcon kedden. Mutatjuk a közlekedési információkat.
bomba Szimbiózis Alapítvány Baráthegyi Majorsága
Bomba a miskolci majorságban: földmunkák során került elő a robbanótest
MiskolcHavaria
Hétfőn nem várt tárgy került elő a Szimbiózis Alapítvány Baráthegyi Majorságában.
Elhalasztják a hétvégére tervezett nyári rendezvényt
Miskolc
Máskor tartják meg a III. Vaskenyér Napokat.
Közel 1000 gyermek az önkormányzat nyári táboraiban
MiskolcBorsod-Abaúj-ZemplénÉletmódSzabadidő
Augusztus 3-án kezdetét veszi Miskolc önkormányzatának hagyományos testvérvárosi nyári tábora Balatonmáriafürdőn.