Ugrás a tartalomra

Közösségi és sportnap lesz a Factory Arenaban

Létrehozva
Az egykori diósgyőri kohászat területén (a volt Csavargyár csarnokában) található Factory Arénában Közösségi és sportnap néven tartanak mindenki számára nyitott rendezvényt 2022. június 30-án, csütörtökön. A program délelőtt 10 órától délután 5-ig tart.

A Komlóstetői Kerékpáros Sport Klub által létrehozott intézmény az Ógyár tér 1. szám alatti gyári bejárat felől közelíthető meg.

A rendezvény a Dr. Hilscher Rezső Szociális Közalapítvány TOP-7.1.1-16-H-004-11 számú, „A helyi kötődés erősítése a fiatalok körében” című pályázatának keretében valósul meg.

Az eseményen való részvétel ingyenes.

(Címlapkép: MiNap-archív; Fotó: Juhász Ákos)

Ez is érdekelhet

Soos Bence a KBSC csapatában kezdi a következp idényt
Tapasztalt szélső támadót vesz kölcsön a Kazincbarcika SC
SportBorsod-Abaúj-Zemplén
Sós Bence a szerb élvonalban 47 mérkőzésen játszott és három gólt szerzett, Magyarországon pedig korábban 135 NB I-es és 53 NB II-es találkozón lépett pályára és 21 gól fűződik a nevéhez.
Enyedi Lili miskolci atléta bekerült a korosztályos válogatottba
Sport
Két magyar bajnoki ezüstéremmel is gazdagodott a sportoló száz méteres síkfutásban és távolugrásban.
Marco Lund, Holdampf Gergő
DVTK: az évad első névsora
SportSport
A DVTK hétfőn megkezdi a felkészülést. Az évad első edzése előtt néhány DVTK játékos már megmutatta magát.
DVTK - MTK 2-1 (0-1)
DVTK: gólya járt a csapatkapitánynál
Sport
A DVTK középpályás családjában örömteli esemény történt. A DVTK alapembere új lendülettel várja a szezont.