Ugrás a tartalomra

CineFest

-

Pressburger Terem (Művészetek Háza nagyterme)

Szeptember 13. péntek 21:00 Fényből fénybe, 23:00 Lótolvajok

Szeptember 14. szombat 14:00 Fényből fénybe, 16:00 Lüktetés, 18:15 Szuvenír, 21:00 A világítótorony, 23:00 Szellemvárosi antológia

Szeptember 15. vasárnap 14:00 A világítótorony, 16:00 Féltestvérek, 18:15 A lelőhely, 21:00 Monos, 23:00 Szuvenír

Szeptember 16. hétfő 16:00 A lelőhely, 18:15 Kontroll nélkül, 21:00 Teherán: a szerelem városa, 23:00 Monos

Szeptember 17. kedd 16:00 Teherán: a szerelem városa, 18:15 Jeanne, 21:00 A mennyországnak kell lennie, 23:00 Mr. Jones

Szeptember 18. szerda 16:00 A mennyországnak kell lennie, 18:15 Saint Frances, 21:00 Gully Boy, 23:00 Rambo V – Utolsó vér

Szeptember 19. csütörtök 15:45 A rendszer, 18:30 Franco Nero díszelőadás, 21:00 Akik maradtak, 23:00 Téli menedék

Szeptember 20. péntek 15:00 George Lazenby – Őfelsége titkosszolgálatában, 18:00 Vadonvilág – Gróf Széchenyi Zsigmond nyomában, 20:45 Foglyok, 23:15 Téli menedék

Szeptember 21. szombat 21:30 Élősködők

 

Zukor Terem (Csodamalom Bábszínház terme)

Szeptember 13. péntek 18:30 Nyomorultak, 21:00 Jegy a Holdra

Szeptember 14. szombat 16:00 Jill Bilcock: Tánc a láthatatlannal, 18:30 Folyékony arany, 21:00 Chris, a svájci

Szeptember 15. vasárnap 16:00 Folyékony arany, 18:30 Léo Major: a félszemű fantom, 20:30 Lüktetés

Szeptember 16. hétfő 16:00 Féltestvérek, 18:30 Szia A. I.! – Szerelem a jövőből, 20:30 Diamantino

Szeptember 17. kedd 16:00 Kontroll nélkül, 18:30 Diego Maradona, 21:15 A bársonyos bőr

Szeptember 18. szerda 16:00 Jeanne, 18:30 Pavarotti, 21:00 Diego Maradona

Szeptember 19. csütörtök 16:00 Pavarotti, 18:30 Űrkutyák, 21:15 Gully Boy

Szeptember 20. péntek 16:00 Akik maradtak, 19:00 Csillagfény távolság, 21:30 A rendszer

Szeptember 21. szombat 16:00 Csillagfény távolság, 18:30 Foglyok, 20:30 Gully Boy

 

Uránia Terem

Szeptember 13. péntek 21:00 Kisjáték- és kísérleti filmek 1. blokk

Szeptember 14. szombat 16:00 Találkozás Bille August világhírű dán rendezővel, 17:00 Hódító Pelle, 21:00 Kisjáték- és kísérleti filmek 2. blokk, 23:15 Lótolvajok

Szeptember 15. vasárnap 13:00 Chris, a svájci, 15:00 Fényből fénybe, 17:00 Legjobb szándékok, 20:30 Kisjáték- és kísérleti filmek 3. blokk, 22:30 Jill Bilcock: Tánc a láthatatlannal,

Szeptember 16. hétfő 16:00 Chris, a svájci, 18:00 Léo Major: a félszemű, 19:00 Kisjáték- és kísérleti filmek 4. blokk, 21:15 A világítótorony, 23:30: Jill Bilcock: Tánc a láthatatlannal

Szeptember 17. kedd 15:00 Szia A. I.! – Szerelem a jövőből, 17:00 Diamantino, 19:00 Kisjáték- és kísérleti filmek 5. blokk, 21:15 A lelőhely, 23:15 Léo Major: a félszemű

Szeptember 18. szerda 16:00 Jegyzetek dr. Halmay Béláról, 16:30 Muzskolc, 17:00 CineNewWave (magyar rövid- és animációs filmek) 1. blokk, 19:00 CineNewWave (magyar rövid- és animációs filmek) 2. blokk, 21:15 Mr. Jones, 23:30 Jegyzetek dr. Halmay Béláról és Muzskolc

Szeptember 19. csütörtök 14:30 Diego Maradona, 17:00 George Lazenby – Ki látta őt meghalni? 19:00 Cremonai hegedűk, miskolci zenészek, 21:15 Jeanne, 23:30 Szia A. I.! – Szerelem a jövőből

Szeptember 20. péntek 10:30 Magyar Hollywood vetélkedő, 15:00 Pavarotti, 17:30 Találkozás George Lazenby ausztrál színésszel, James Bond egyik megformálójával, 19:00 Inverse Everest, 21:00 Free solo – Mászókötél nélkül

Szeptember 21. szombat 11:00 Vadonvilág – Gróf Széchenyi Zsigmond nyomában, 21:00 A rendszer, 23:30 Akik maradtak

Szeptember 22. vasárnap 13:00 Élősködők

 

Béke Terem

Szeptember 13. péntek 21:00 The Road Home

Szeptember 14. szombat 15:30 15. Fesztiválok Találkozója, 17:00 Utolsó előtti ítélet, 20:00 Folyékony arany, 22:00 Kisjáték- és kísérleti filmek 1. blokk, 0:00 Jegy a Holdra

Szeptember 15. vasárnap 16:00 Bessenyei 100 – kerekasztal-beszélgetés, 16:40 Egy magyar nábob, 18:25 Kárpáthy Zoltán, 20:00 The Return, 22:00 Kisjáték- és kísérleti filmek 2. blokk, 0:00 Szellemvárosi antológia

Szeptember 16. hétfő 10:00 Filmvásár – szakmai konferencia, 15:00 Jegy a Holdra, 17:00 Keserű igazság, 19:00 Ütésváltás, 20:00 Lüktetés, 22:00 Kisjáték- és kísérleti filmek 3. blokk

Szeptember 17. kedd 16:00 Monos, 18:00 GulyásSzusi, 20:00 Féltestvérek, 22:00 Kisjáték- és kísérleti filmek 4. blokk

Szeptember 18. szerda 13:00 Az Art-Mozi Egyesület és a Mozisok Országos Szövetségének közös szakmai programja, 16:00 A bársonyos bőr, 18:00 A mi Kodályunk, 20:00 Kontroll nélkül, 22:15 Kisjáték- és kísérleti filmek 5. blokk

Szeptember 19. csütörtök 9:00 Az Art-Mozi Egyesület és a Mozisok Országos Szövetségének közös szakmai programja, 17:00 A Dargay Attila-díj jelöltjei, 18:00 Teherán: a szerelem városa, 20:00 A First Farewell, 22:00 Saint Frances, 0:00 CineNewWave (magyar rövid- és animációs filmek) 1. blokk

Szeptember 20. péntek 10:00 Az Art-Mozi Egyesület és a Mozisok Országos Szövetségének közös szakmai programja, 16:00 Független és stúdiófilmek utómunkaigényei, 18:00 Wilcox, 19:10 Találkozás Denis Côté kanadai rendezővel, 20:00 Akik maradtak, 22:00 Űrkutyák, 23:45 CineNewWave (magyar rövid- és animációs filmek) 2. blokk

Szeptember 21. szombat 13:00 Űrkutyák, 20:45 Téli menedék, 22:45 Saint Frances

Programok

-
-