Ugrás a tartalomra

Minden, ami program!

-
Forrás: port.hu

MOZIMŰSOR Művészetek Háza:

Uránia-terem: Október 17. csütörtök-23. szerda, naponta 15:30 Álomnagyi, 17:30 Downton Abbey, 20:00 Gemini Man

Október 24. csütörtök-30. szerda, naponta 15:30 Szörnyen boldog Halloween, 17:30 Terminátor 2. – Az ítélet napja, 20:00 Lázadók

Béke-terem: Október 17. csütörtök-20. vasárnap, naponta 15:45 A hegyek szigete

Október 19. szombat 16:00 Medvevilág Szicíliában, 17:45 Az angyal, 20:00 A hegyek szigete

Október 20. vasárnap 16:00 Medvevilág Szicíliában, 17:45 Portré a lángoló fiatal lányról, 20:00 A láthatatlanok

Október 21. hétfő-23. szerda, naponta 15:45 A Két korona – Szent Maximilian Kolbe élete, 18:00 A lelőhely – Prospect, 20:15 FOMO – Megosztod, és uralkodsz

Október 24. csütörtök-30. szerda, naponta 16:00 A néma forradalom, 18:00 Megáll az idő, 20:00 Az angyal

Forrás: origo.hu

MOZIMŰSOR: CINEMA CITY: Október 17. csütörtök-23. szerda, naponta több időpontban – Ad astra – Út a csillagokba | A kis kedvencek titkos élete 2. (csak hétvégén és szerdán) | Álomnagyi | Angry Birds 2. – A film (csak hétvégén) | A Wall Street pillangói | Az – második fejezet (csak hétvégén és szerdán) | Demóna: A sötétség úrnője | FOMO: Fear of missing out (csak hétvégén és szerdán) | Gemini Man | Jetikölyök (csak szerdán) | Joker | Jó srácok | Kópé | Playmobil: A film (csak hétvégén és szerdán) | Prédák | Zombiland – A második lövés

A MISKOLCI NEMZETI SZÍNHÁZ PROGRAMJA:

Október 19. szombat 11:00 Kakaókoncert, Beavató kamarakoncert, Nagyszínház nézőtéri társalgó

17:00 Kilépő, Játékszín

19:00 Luxemburg grófja, Katona (Alap, Arany, Ezüst) bérlet, Nagyszínház

19:00 Feketeszárú cseresznye, Latinovits (Arany, Ezüst) bérlet, Kamara

Október 22. kedd 10:00 A legkisebb boszorkány, Szivárvány bérlet, Kamara

19:00 Luxemburg grófja, Bérletszünet, Nagyszínház

Október 24. csütörtök 14:00 A legkisebb boszorkány, Egyszervolt bérlet, Kamara

19:00 Luxemburg grófja, Bérletszünet, Nagyszínház

Október 25. péntek 19:00 Luxemburg grófja, Vörösmarty (Alap, Arany, Ezüst) bérlet, Nagyszínház

19:00 Feketeszárú cseresznye, Upor (Arany, Ezüst) bérlet, Kamara

Október 26. szombat 15:00 János vitéz, Bérletszünet, Kamara

19:00 Don Juan, Egressy (Alap, Arany, Ezüst) bérlet, Nagyszínház

19:00 Nem félünk a farkastól, Játékszín

Forrás: csodamalom.hu

CSODAMALOM BÁBSZÍNHÁZ:

Október 20. vasárnap 10:30 Vitéz László

Október 27. vasárnap 10:30 Lúdas Matyi

KIÁLLÍTÁS:

November 3-ig, vasárnapig, Máté Bence világhírű természetfotós, Szent István tér

November 16-áig, szombatig Balló Andrea festőművész kiállítása, előzetes bejelentkezés alapján, Feledy-ház

November 23-ig Magányos zarándoklataim – Bogdándy Szultán, Miskolci Galéria

November 30-ig, vasárnap és hétfő kivételével, naponta 9:00-17:00 Secco Falka III., Thália-ház

KONCERT:

Október 19. szombat 20:00 Fatherhead, Collins Club (Széchenyi 48.)

Október 20. vasárnap 18:00 Musical és Miskolc Symphonic, Művészetek Háza

Október 25. péntek 14:00 Kávészünet, VOKE Vörösmarty Mihály Művelődési Ház

19:00 VHK és Ørdøg, Ady Endre Művelődési Ház

20:00 Ámokfutók, Collins Club (Széchenyi 48.)

Október 26. szombat 18:30 Tandem és Boeghoe, Gárdonyi Géza Művelődési Ház

19:00 Pál Utcai Fiúk akusztik, Művészetek Háza

Illés Klub Csapó Györggyel, Ady Endre Művelődési Ház

20:00 Popper Péter zongoraestje, Avalon Ristorante

ELŐADÁS:

Október 20. vasárnap 18:00 Badár Sándor stand-up előadó, Tudomány és Technika Háza

Október 24. csütörtök 16:00 Világjárók klubja – Moszkva 2019, Kaffka Margit Könyvtár

Október 26. szombat 11:15 és 13:15 Történetek a borról és híres borisszákról – Lovász Emese régész, Diósgyőri vár

18:00 Vértelen vadászat – Máté Bence, Generali Aréna

EGYÉB:

Október 19. szombat 17:00 Nosztalgia Divatshow, ITC Székház

20:00 Rustic Retro Party, Block Bistro (Hunyadi 3.)

Október 20. vasárnap 9:00-13:00 Miskolci Termelői Nap a szüret jegyében, Erzsébet tér

Október 21. hétfő 13:00 Kordos emléknap – koszorúzás és teremavatás, Mindszenti temető és Herman Ottó Múzeum

Október 22. kedd 16:00 Ady közelebb – beszélgetés a múzeumi olvasószobában, Thália-ház

16:30 Ingyenes meditációs tanfolyam, II. Rákóczi Ferenc Megyei és Városi Központ

Október 25. péntek-november 3. vasárnap Halloween napok, Avalon Park

Október 26. szombat 17:00 Reneszánsz borlakoma, Aranykorona Hotel, Történelmi Étterem és Látványpince

SZURKOLÁS:

Október 22. kedd 18:00 DVTK Jegesmedvék – MAC Újbuda, Miskolci Jégcsarnok

Október 23. szerda DVTK Fux – Budaörsi DSE, Generali Aréna

Október 26. szombat 18:00 Aluinvent DVTK – Vasas, Generali Aréna

Október 27. vasárnap 17:30 DVTK Jegesmedvék – HK Nitra, Miskolci Jégcsarnok

MOZGÁS:

Október 21. hétfő 18:00-19:00 Magyarpalatkai tánc oktatása, VOKE Vörösmarty Mihály Művelődési Ház

Október 26. szombat 9:00-13:00 I. Kapuzörgető amatőr pingpongbajnokság, Balázs Győző református templom altemploma

10:00-16:00 I. Barlangfürdő Trail – futóverseny, Miskolctapolcai Barlangfürdőnél

Programok

-
városszerte
-