Ugrás a tartalomra

Programok

-
Forrás: filmsomnia.hu

MOZIMŰSOR Művészetek Háza:

Uránia-terem: December 13. péntek-18. szerda, naponta 15:30 Seveled, 17:30 és 20:00 A két pápa

December 19. csütörtök-23. hétfő, naponta 15:30 Sarkvidéki akció, 17:45 Családból is megárt a sok, 20:00 Egy esős nap New Yorkban

 

Béke-terem: December 12. csütörtök-18. szerda, naponta 16:00 Az ír, 20:00 Szerelemre kattintva

December 19. csütörtök-23. hétfő, naponta 16:00 Latte és a titokzatos varázskő, 18:00 Veni Domine – Adventi-karácsonyi koncert a Sixtus-kápolnából, 20:00 Déva

 

December 21. szombat és 22. vasárnap, naponta 14:00 Hercegnő Csodaországban

CinemaCity: December 12. szombat-17. szerda, naponta több időpontban -  Álomnagyi | Az aszfalt királyai | Családból is megárt a sok | Charlie angyalai | Fekete karácsony | Halálod appja | Jégvarázs 2. | Jetikölyök | Jumanji – a következő szint | Joker | Lidérces mesék éjszakája | Múlt karácsony | Pamacs – a Mikulás kis rénszarvasa | Sarkvidéki akció | Seveled | Terminator – Sötét végzet | Tudsz titkot tartani?

MISKOLCI NEMZETI SZÍNHÁZ:

December 17. kedd 17:00 Hegedűs a háztetőn, Balikó Tamás bérlet, Nagyszínház

19:00 Kortársdráma – felolvasó est – Kelemen Kristóf: Megfigyelők, Játékszín

 

December 18. szerda 19:00 Magyar hősök, csaták és szerelmek – A Magyar Nemzeti Táncegyüttes előadása, Nagyszínház

Feketeszárú cseresznye, Csapó János bérlet, Kamara

Így szerettek ők – József Attila II. – Felolvasószínház Nyáry Krisztián kötete alapján, Játékszín

 

December 19. csütörtök 19:00 Luxemburg grófja, Bérletszünet, Nagyszínház

Feketeszárú cseresznye, Madách (Arany, Ezüst) bérlet, Kamara

Egyed Bea – Várnagy Kristóf – táncelőadás, Játékszín

 

December 20. péntek 19:00 Hegedűs a háztetőn, Upor (Alap, Arany, Ezüst) bérlet, Nagyszínház

Betörő az albérlőm, Bérletszünet, Kamara

Ádám almái, Bősze György bérlet, Játékszín

 

December 21. szombat 11:00 Kakaókoncert, Nagyszínház Nézőtéri Társalgó

15:00 Üvöltő szelek, Déryné (Arany, Ezüst) bérlet, Kamara

19:00 Hegedűs a háztetőn, Egressy (Alap, Arany, Ezüst) bérlet, Nagyszínház

Ádám almái, Játékszín

CSODAMALOM BÁBSZÍNHÁZ:

December 22. vasárnap 10:30 Mazsola

KIÁLLÍTÁS:

December 4-től, szerdától Leszakadt szárnyú emberek – Urbán Béla László kiállítása, Feledy-ház (előzetes bejelentkezés: +3670/417-2148)

December 17. kedd 17:00 Angyali érintések az üvegen – kiállításmegnyitó, Művészetek Háza

December 31-ig, keddig Dinók földjén, Herman Ottó Múzeum

Képes időutazás Miskolcon 3., Szabó Lőrinc Idegennyelvi Könyvtár

Bessenyei Ferenc emlékkiállítás, Thália-ház

KONCERT:

December 18. szerda 18:00 Karácsonyi koncert a Miskolci Szimfonikus Zenekartól, Selyemréti Szent István templom

December 20. péntek 17:00 Destination Brass Band, Szent István tér

19:00 Zséda: Miattad karácsony, Művészetek Háza

19:30 Deák Bill Gyula és Eleven, Ady Endre Művelődési Ház

 

December 21. szombat 17:00 Hangvarázsló – Jancsó Dóra és Varga Andrea koncertje tehetségekkel, Szent István tér

ELŐADÁS:

December 17. kedd 17:00 Meditáció, II. Rákóczi Ferenc Megyei és Városi Könyvtár

December 18. szerda 16:30 Adventi virágkötészeti bemutató, Kaffka Margit Könyvtár

EGYÉB:

December 20. péntek 16:00 Szenvedélyek viharában – kötetbemutató, II. Rákóczi Ferenc Megyei és Városi Könyvtár

December 22. vasárnap 16:00 Negyedik adventi gyertyagyújtás, Szent István tér

17:00 Negyedik adventi gyertyagyújtás, Lovagi Tornák Tere

GYEREKEKNEK:

December 17. kedd 15:30 Mesekockák diafilmklub, József Attila Könyvtár

December 21. szombat 11:00, 15:00 és 17:30 Ünnepi zenés mesejáték, Művészetek Háza

SZURKOLÁS:

December 18. szerda Aluinvent DVTK – Olympiakos, Generali Aréna

December 21. szombat 17:00 Aluinvent DVTK – TFSE, Generali Aréna

December 22. vasárnap 17:30 DVTK Jegesmedvék – MHk 32 Liptovsky Mikulás

Programok

-
-
Miskolc egyes templomai
-