Ugrás a tartalomra

Programok

-
Forrás: port.hu

MOZIMŰSOR Művészetek Háza:

Uránia-terem: Január 9. csütörtök-15. szerda, naponta 15:30 Tudsz titkot tartani?, 17:30 Tőrbe ejtve, 20:00 Botrány

Január 16. csütörtök-22. szerda, naponta 15:15 Judy, 17:30 és 20:00 Bad boys – Mindörökké rosszfiúk

 

Béke-terem: Január 9. csütörtök-15. szerda, naponta 16:00 FOMO – Megosztod és uralkodsz, 18:00 Van Goghok, 20:15 Boldog idők

Január 16. csütörtök-21. kedd, naponta 16:00 Cseng mester konyhája, 18:00 A bőrömben

Január 16. csütörtök-22. szerda, naponta 20:15 Amanda

MOZIMŰSOR: CINEMA CITY: Január 9. csütörtök-15. szerda, naponta több időpontban – Árok | Az átok háza | Az elfeledett karácsony (csak hétvégén) | Botrány | Jégvarázs 2. | Jexi – Túl okos telefon | Jumanji – a következő szint | Kémesítve | Nászszezon | Pamacs – a Mikulás kis rénszarvasa (csak hétvégén) | Seveled | Star Wars: Skywalker kora | Tőrbe ejtve

MISKOLCI NEMZETI SZÍNHÁZ:

Január 14. kedd 14:00 A legkisebb boszorkány, Bérletszünet, Kamara

19:00 Nem félünk a farkastól, Játékszín

 

Január 15. szerda 19:00 Luxemburg grófja, Bérletszünet, Nagyszínház

Feketeszárú cseresznye, Bérletszünet, Kamara

A srác, aki valaha voltam, Varga Zoltán Cseh Tamás estje, Játékszín

 

Január 16. csütörtök 19:00 Luxemburg grófja, Bérletszünet, Nagyszínház

Feketeszárú cseresznye, Bérletszünet, Kamara

 

Január 17. péntek 14:00 A legkisebb boszorkány, Bérletszünet, Kamara

19:00 Don Juan, Upor (Alap, Arany, Ezüst) bérlet, Nagyszínház

Üvöltő szelek, Vörösmarty (Arany, Ezüst) bérlet, Kamara

Nem félünk a farkastól, Játékszín

 

Január 18. szombat 11:00 Kakaókoncert, Nagyszínház nézőtéri társalgó

19:00 Don Juan, Latinovits (Alap, Arany, Ezüst) bérlet, Nagyszínház

Üvöltő szelek, Katona (Arany, Ezüst) bérlet, Kamara

Nem félünk a farkastól, Játékszín

CSODAMALOM BÁBSZÍNHÁZ:

Január 19. vasárnap, 10:30 Mosó Masa mosodája

KIÁLLÍTÁS:

Január 14. kedd 17:00 Az évkör képei – Kertész Zsolt kiállításmegnyitója, II. Rákóczi Ferenc Megyei és Városi Könyvtár

Január 15-ig, szerdáig Hadházy Molnár Attila: Sokszínű világ, Művészetek Háza

Január 31-ig, péntekig Mazsaroff-díjasok kiállítása, Zenepalota

KONCERT:

Január 14. kedd 19:00 Boban Markovic Orkestar, Művészetek Háza

Január 15. szerda 19:00 Tűzvarázs bérlet IV., Művészetek Háza

Január 17. péntek 19:00 P Box, Varga Miklóssal és Zselencz Lászlóval, Ady Endre Művelődési Ház

Január 18. szombat 15:00 és 19:00 Újévi Operett Gála, Művészetek Háza

ELŐADÁS:

Január 15. szerda 16:30-17:30 Udvarhölgy- és apródképző, Diósgyőri vár

Január 18. szombat 11:15, 13:15 és 15:15 Fegyvermustra, Diósgyőri vár

Január 19. vasárnap 11:00 és 14:00 Fúvós hangszerek bemutatója, Diósgyőri vár

15:00 és 19:00 Pletykafészek – bohózat Veresegyházról, Művészetek Háza

EGYÉB:

Január 14. kedd 16:30 Angol társalgási klub, Szabó Lőrinc Idegennyelvi Könyvtár

17:30 Német nyelvi klub, Szabó Lőrinc Idegennyelvi Könyvtár

 

Január 15. szerda 13:30 Író-olvasó találkozó Trux Bélával, Kaffka Margit Könyvtár

16:00 Kézműves délután, Petőfi Sándor Könyvtár

 

Január 17. péntek 19:00 Pótszilveszter, Avalon Ristorante

Január 18. szombat 12:00 X. Görömbölyi Forralt Bor és Tepertő Nap, Görömbölyi Művelődési Ház előtti tér

Január 19. vasárnap 9:00-13:00 Miskolci Termelői Nap, Erzsébet tér

GYEREKEKNEK:

Január 14. kedd 10:00 Babák és mamák a könyvtárban, Tompa Mihály Könyvtár

Január 15. szerda 10:00 Babusgató klub, II. Rákóczi Ferenc Megyei és Városi Könyvtár

MOZGÁS:

Január 14. kedd 18:30 Ingyenes alakformáló óra, Ady Endre Művelődési Ház

Január 15. szerda 8:00 Etka jóga, Móra Ferenc Könyvtár

Január 16. csütörtök 18:30 Ingyenes jóga, Ifjúsági és Szabadidő Ház

Programok

Jelenleg nincsenek programok!