Ugrás a tartalomra

Programok adventre

-
Forrás: mafab.hu

MOZIMŰSOR Művészetek Háza:

Uránia-terem: December 5. csütörtök-11. szerda, naponta 15:30 Pamacs, a Mikulás kis rénszarvasa, 17:30 és 20:00 Seveled

December 7-én 13:30 Hannah – A Buddhizmus útja Nyugatra

December 12. csütörtök 15:30, 17:30 és 20:00 Seveled

December 13. péntek-18. szerda, naponta 15:30 Seveled, 17:30 és 20:00 A két pápa

 

Béke-terem: December 5. csütörtök-11. szerda, naponta 18:00 Élősködők, 20:15 Akik már nem öregszenek meg

December 7. szombat és 8. vasárnap, naponta 14:00 Hamupipőke és az elvarázsolt herceg

December 7. szombat 16:00 Manifesztum

December 8. vasárnap 16:00 VAN valami furcsa és megmagyarázhatatlan

December 9. hétfő-11. szerda, naponta 16:00 Tel Avivban minden megtörténhet

December 12. csütörtök-18. szerda, naponta 16:00 Az ír, 20:00 Szerelemre kattintva

December 14. szombat és 15. vasárnap 14:00 Beépített cicó

MOZIMŰSOR: CINEMA CITY: December 7. szombat-11. szerda, naponta több időpontban – Addams Family (csak vasárnap) | Álomnagyi | Az aszfalt királyai | Charlie angyalai | Demóna: a sötétség úrnője (csak kedden) | Halálod appja | Jégvarázs 2. | Jetikölyök | Jumanji – a következő szint (csak szerdán) | Joker (keddig) | Lidérces mesék éjszakája | Midway | Múlt karácsony | Pamacs – a Mikulás kis rénszarvasa | Sarkvidéki akció | Seveled | Stephen King: Álom doktor (csak szombaton) | Terminator – Sötét végzet (csak szombaton) | Tudsz titkot tartani? | Zombieland – a második lövés (csak vasárnap)

MISKOLCI NEMZETI SZÍNHÁZ:

December 7. szombat 19:00 Üvöltő szelek, Egressy (Arany, Ezüst) bérlet, Kamara

8ezrek operája – Operagála, A Bartók Plusz Operafesztivál előadása, Nagyszínház

 

December 10. kedd 19:00 Don Juan, Szigligeti (Alap, Arany, Ezüst) bérlet, Nagyszínház

Üvöltő szelek, Bérletszünet, Kamara

Nem félünk a farkastól, Játékszín

 

December 11. szerda 19:00 Üvöltő szelek, Lehár (Arany, Ezüst) bérlet, Kamara

Nem félünk a farkastól, Játékszín

 

December 12. csütörtök 17:00 Egy óra versek közt művészeink társaságában, Játékszín

19:00 Luxemburg grófja, Bérletszünet, Nagyszínház

Feketeszárú cseresznye, Bérletszünet, Kamara

 

December 13. péntek 14:00 A legkisebb boszorkány, Aranyalma bérlet, Kamara

19:00 Hegedűs a háztetőn, Vörösmarty (Alap, Arany, Ezüst) bérlet, Nagyszínház

Ádám almái, Játékszín

 

December 14. szombat 17:00 Dresch koncert, Haidau tánc, Kortárs-jazz és kortárstánc egy színpadon, Csarnok

19:00 Hegedűs a háztetőn, Latinovits (Alap, Arany, Ezüst) bérlet, Nagyszínház

Betörő az albérlőm, Katona (Arany, Ezüst) bérlet, Kamara

Ádám almái, Játékszín

CSODAMALOM BÁBSZÍNHÁZ:

December 8. vasárnap, 10:30 A Mikulás furfangja

December 15. vasárnap, 10:30 Mazsola

KIÁLLÍTÁS:

December 7. szombat 12:00 Pontos, mint az atomóra – efZámbó István, feLugossy László és Szirtes János kiállítása, Miskolci Galéria

December 14-ig, szombatig Emberek, nevek, arcok – Kégl Imre kiállítása, Ifjúsági és Szabadidő Ház

KONCERT:

December 7. szombat 16:00 Tompeti Mikulás koncertje, Ady Endre Művelődési Ház

16:30 Hangvarázsló – Jancsó Dóra és Varga Andrea is fellép, Szent István tér

 

December 8. vasárnap 17:00 Perecesi Bányász Koncert Fúvószenekar, Művészetek Háza

December 13. péntek Miskolc Dixieland Band, Szent István tér

December 14. szombat 17:00 Szörényi Levente-Rost Andrea duettek, Szent István tér

19:00 Margaret Island Szimfonik, Művészetek Háza

20:00 Rotor, VOKE Vörösmarty Mihály Művelődési Ház

ELŐADÁS:

December 9. hétfő 17:00 Monaco, a francia Azúr-part és Provence, Ifjúsági és Szabadidő Ház

18:00 Isten pénze – musical, Művészetek Háza

 

December 13. péntek 19:00 Ingyenes csillagász szakkör tíz éves kortól, Dr. Szabó Gyula Bemutató Csillagvizsgáló (Dorottya 1.)

December 15. vasárnap 16:00 Szinvavölgyi zárógála, Művészetek Háza

EGYÉB:

December 7. szombat 13:00 Kézműves foglalkozás felnőtteknek, VOKE Vörösmarty Mihály Művelődési Ház

14:00 Mikulás-nap és éjszakai fürdőzés, Miskolctapolca Barlangfürdő

 

December 8. vasárnap 9:00 Vasútmodell és makettbörze, VOKE Vörösmarty Mihály Művelődési Ház

12:00 Textilmentes herbál szaunanap, Miskolctapolcai Strandfürdő

16:00 Második adventi gyertyagyújtás, Szent István tér

17:00 Második adventi gyertyagyújtás, Lovagi Tornák Tere

 

December 15. vasárnap 16:00 Harmadik adventi gyertyagyújtás, Szent István tér

17:00 Harmadik adventi gyertyagyújtás, Lovagi Tornák Tere

GYEREKEKNEK:

November 30. szombat-december 8. vasárnap, naponta többször Mikulás mesés kalandjai, Avalon Park

December 8. vasárnap 10:00 Fogadj el! – integrált úszóverseny, Selyemréti Strandfürdő

December 15-ig, vasárnapig Mikulásvonat, Dorottya utcáról Lillafüredig és vissza

MOZGÁS:

December 8. vasárnap 11:00 V. Avalon-Nomád Jótékonysági Mikulás Futás, Avalon Park

13:00 Kutyasétáltatás, MÁSA (Sajószigeti u. 23.)

December 14. szombat 10:00 Nyílt nap, Miskolci Állategészségügyi Telep

Programok

-
Miskolc
-
Miskolc városában