Ugrás a tartalomra

Programpaletta

-
Forrás: filmtekercs.hu

MOZIMŰSOR Művészetek Háza:

Uránia-terem: November 28. csütörtök-december 4. szerda, naponta Házassági történet

November 29. péntek-december 4. szerda, naponta 15:15 Szerelemre kattintva

 

Béke-terem: November 28. csütörtök-december 4. szerda, naponta 14:00 Clara – Egy tündéri kaland, 18:00 Együtt megyünk, 20:15 Szabadúszók

November 28. csütörtök-30. szombat, naponta 16:00 Yao utazása

December 1. vasárnap-4. szerda, naponta 16:00 Lázadók

MOZIMŰSOR: CINEMA CITY: November 28. csütörtök - december 4. szerda, naponta több időpontban – Addams Family | Álomnagyi  | Az aszfalt királyai | Charlie angyalai | Halálod appja | Jégvarázs 2. | Jetikölyök | Joker | Lidérces mesék éjszakája | Midway | Múlt karácsony | Stephen King: Álom doktor | Terminator – Sötét végzet | Tudsz titkot tartani? | Zombiland – A második lövés | Valan – Az angyalok völgye 

MISKOLCI NEMZETI SZÍNHÁZ:

November 30. szombat 11:00 A legkisebb boszorkány, Zerlina bérlet, Kamara

17:00 Luxemburg grófja, Csiky (Alap, Arany, Ezüst) bérlet, Nagyszínház

 

December 3. kedd 14:00 A legkisebb boszorkány, Bérletszünet, Kamara

19:00 Hegedűs a háztetőn, Egyetemi bérlet, Nagyszínház

 

December 4. szerda 10:00 A legkisebb boszorkány, Habakuk bérlet, Kamara

17:00 Hegedűs a háztetőn, Latabár ifj. bérlet, Nagyszínház

 

December 5. csütörtök 10:00 A legkisebb boszorkány, Bérletszünet, Kamara

18:00 Hegedűs a háztetőn, Herman ifj. bérlet, Nagyszínház

19:00 Betörő az albérlőm, Bérletszünet, Kamara

 

December 6. péntek 19:00 Üvöltő szelek, Upor (Arany, Ezüst) bérlet, Kamara

19:00 Ádám almái, Bemutató előadás, Játékszín

 

December 7. szombat 10:00 A legkisebb boszorkány, Bérletszünet, Kamara

19:00 Üvöltő szelek, Egressy (Arany, Ezüst) bérlet, Kamara

19:00 8ezrek operája – Operagála, A Bartók Plusz Operafesztivál előadása, Nagyszínház

Forrás: csodamalom.hu

CSODAMALOM BÁBSZÍNHÁZ:

December 1. és 8. vasárnap, naponta 10:30 A Mikulás furfangja

KIÁLLÍTÁS:

December 2. hétfő 16:00 Képes időutazás Miskolcon 3., Szabó Lőrinc Idegennyelvi Könyvtár

December 3. kedd 17:00 Hadházy Molnár Attila: Sokszínű világ, Művészetek Háza

December 31-ig, keddig Bessenyei Ferenc emlékkiállítás, Thália-ház

Január 25-ig, szombatig Keresztény szimbolika Feledy Gyula művészetében, Feledy-ház

csikband.hu

KONCERT:

December 1. vasárnap 19:00 Csík zenekar, Művészetek Háza

December 5. csütörtök 19:00 Hangforrás bérlet, Művészetek Háza

December 6. péntek 18:00 Ildi Rider akusztik, Szent István

19:00 Illés klub, Ady Endre Művelődési Ház

 

December 7. szombat 16:00 Tompeti Mikulás koncertje, Ady Endre Művelődési Ház

16:30 Hangvarázsló – Jancsó Dóra és Varga Andrea is fellép, Szent István tér

Forrás: haristravel.hu

ELŐADÁS:

December 4. szerda 16:30 Képes úti beszámoló Kelet-Anatóliából, II. Rákóczi Ferenc Megyei és Városi Könyvtár

17:00 Ázsiai pillanatok: Kambodzsa, Szabó Lőrinc Idegennyelvi Könyvtár

 

December 5. csütörtök 17:00 Mindennapok a hadifogságban, Lelkészi hivatal a Papszeren

EGYÉB:

December 1. vasárnap 16:00 Első adventi gyertyagyújtás, Szent István tér

17:00 Első adventi gyertyagyújtás, Lovagi Tornák Tere

 

December 2. hétfő 18:00 Lélekhangoló gálaest Böjte Csaba testvérrel, Művészetek Háza

December 8. vasárnap 16:00 Második adventi gyertyagyújtás, Szent István tér

17:00 Második adventi gyertyagyújtás, Lovagi Tornák Tere

GYEREKEKNEK:

November 30. szombat 16:00-17:00 Kreatív és Hobby Sarok workshopja, Városháza aulája (előzetes regisztráció szükséges)

November 30. szombat-december 8. vasárnap, naponta többször Mikulás mesés kalandjai, Avalon Park

December 3. kedd 10:00 Babák és mamák a könyvtárban, Tompa Mihály Könyvtár

13:30 Kalamajka Bábszínház: A legkisebb Mikulás, Móra Ferenc Könyvtár

17:00 Liszt, víz és türelem – kötetbemutató, Szabó Lőrinc Idegennyelvi Könyvtár

 

December 4. szerda 16:30 Udvarhölgy- és apródképző, Diósgyőri vár

December 5. csütörtök 15:30 Lurkótanya – Mikulásváró kézműves foglalkozás, József Attila Könyvtár

December 6. péntek 11:00 Mesemondás a Mikulásnak, Miskolci Mesepont (Soltész Nagy Kálmán 1.)

16:00 Aranykapu Bábszínház: Paprika Jancsi és a krampuszok, Szent István tér

 

December 8. vasárnap 10:00 Fogadj el! – integrált úszóverseny, Selyemréti Strandfürdő

December 15-ig, vasárnapig Mikulásvonat, Dorottya utcáról Lillafüredig és vissza

MOZGÁS:

December 5. csütörtök 12:00 Rotary Mikulásfutás, Szent István tér

December 8. vasárnap 11:00 Nomád jótékonysági futás, Avalon Park

Programok

-
Miskolc városában