Győzelemmel kezdett a Miskolci Egyetem

2023. július 25. kedd 14:32
A Würzburg Egyetem lesz a fiúk következő ellenfele Portugáliában, az Európai Egyetemek Kosárlabda Bajnokságán.
Varga János fotója

Győzelemmel kezdett a Miskolci Egyetem férfi csapata július 24-én, hétfőn este, Portugáliában, az Európai Egyetemek Kosárlabda Bajnokságának első csoportmérkőzésén. A miskolciak a hazai környezetben játszó Nova Lisszabon Egyetem ellen léptek pályára és végig kiegyenlített, hatalmas csatában, végül a hosszabbításban nyerte meg a találkozót.

Miskolci Egyetem – Nova Lisszabon Egyetem 80-75 (14-17, 14-15, 26-22, 18-18, 8-3)

A Miskolci Egyetem pontszerzői voltak: Kozák M. (12), Kozák B. (11), Gerőcs (10), Sándor (11), Orliczki (9), Lippai (22), Ragályi (3), Szőke G. (2).

Az Aveiro városában szervezett tornán Béres Dávid csapata a B-csoportban, július 25-én, kedden, a Würzburg Egyetem ellen folytatja a küzdelmet.

Fotók: Varga János