Közvetlen riválisától kapott ki itthon a DVTK

2019. április 06. szombat 19:58
Az OTP Bank Liga 27. fordulójában a DVTK hazai pályán játszott a Haladás ellen. Az első játékrészben nem esett gól, a szünet után a vendégek szerezték meg a mindent eldöntő találatot.
Mocsári László képgalériája

OTP Bank Liga 27. forduló, eredmény:

Diósgyőri VTK - Szombathelyi Haladás 0-1 (0-0)
Miskolc, DVTK Stadion, 4117 néző. Játékvezető: Farkas Ádám (Ring György, Buzás Balázs; Erdős József, Lovas László).
DVTK: Antal - Shestakov, Polgár, Brković, Tamás M., Juhar - Hasani, Mazalović, Szabó B., Tajti M. - Bacsa. Vezetőedző: Fernando Fernández.
Haladás: Rózsa - Habovda, Jagodics M., Tamás L., Németh Mi. - Holdampf - Ivanov, Golodiuk, Rui Pedro, Ofosu - Rabušić. Vezetőedző: Horváth Ferenc.

Csere: Mazalović helyett Prosser a 62., Rabušić helyett Priskin a 68., Ofosu helyett Bambgoye a 76., Tajti M. helyett Mihajlović a 84., Rui Pedro helyett Mohl a 87. percben.
Sárga lap: Golodiuk a 20., Holdampf a 29., Rui Pedro a 35., Németh Mi. az 54, Tajti M. a 68., Shestakov a 76., Priskin a 80., Bacsa a 81. percben.
Gólszerző: Rui Pedro (0-1) a 77. percben.

Kulcspillanatok:

77. perc: Vendég szöglet balról, a beadás után Antal csak leütni tudta Priskin feje elől a labdát a földre, éppen Rui Pedro elé, aki közelről nem hibázott, 0-1.