Újabb két ponttal gazdagodott Tokaji Viktor csapata

dvtk.eu
2021. február 28. vasárnap 21:42
A Tipos Extraliga 43. fordulójában a HC'05 Banská Bystrica ellen játszott és szerzett két pontot a DVTK Jegesmedvék csapata. A mérkőzés első gólját Walker szerezte, de a vendégek hamar egyenlíteni tudtak. Három perccel később Karol Csányi egy emberhátrányos találattal ismét vezetéshez juttatta csapatát, azonban Ihnacák a második játékrészben egyenlített. Újabb gól már nem született, így következhetett a hosszabbítás, majd a büntetőlövések, amik során Galanisz Nikandrosz találata döntötte el a meccset.
Képgaléria! Fotó: Juhász Ákos

DVTK Jegesmedvék - HC'05 Banská Bystrica 3-2 b.u. (2-1, 0-1, 0-0, 1-0)

Értékelés

Tokaji Viktor: A hoki szépsége, hogy az ilyen jó mérkőzéseken a magunk javára tudjuk fordítani az eredményt, ahogy tettük azt pénteken is. Ez mutatja a csapat karakterét, a hozzáállásunk kitűnő volt. Bebizonyították a srácok maguknak is, hogy ha hatvan, akár hatvanöt percig koncentráltan játszunk, akkor bárki ellen lehet esélyünk. Életben tartottuk most az esélyeket, ez a legfontosabb. Nehéz helyzetben vagyunk, nem csak a pontokat tekintve, mert többen is sérüléssel bajlódnak, de mindenki odatette magát. Attila és a védelem az elmúlt két mérkőzésen nagyot lépett előre, a támadások kialakításában is jobbak vagyunk, de túl sok időnk nincs ezt tökéletesíteni, hiszen 2-3 naponta meccset játszunk.