Alulmaradt az éllovas Diósgyőr

2022. február 27. vasárnap 16:23
A Merkantil Bank Liga 25. fordulójában a DVTK Pécsett játszott a PMFC ellen. Az első félidőben a hazaiak megszerezték a vezetést, amit a második félidőben bebiztosítottak, így hosszú idő után pont nélkül maradt a DVTK.
Fotó: dvtk.eu

Merkantil Bank Liga 25. forduló

Pécsi MFC - Diósgyőri VTK 3-0 (1-0)

Pécs, PMFC Stadion, 1500 néző. Játékvezető: Csonka Bence (Huszár Balázs, Máyer Gábor).
PMFC: Helesfay - Sági, Dávid Z., Króner, Rácz L., Katona L. - Nikitscher, Geiger, Futó - Bíró B., Hegedűs M. Vezetőedző: Vas László.
DVTK: Póser - Polgár, Szatmári Cs., Belényesi Cs. - Eperjesi, Zsolnai, Lucas, Oláh B., Bárdos - Kocsis D., Horváth Z. Vezetőedző: Kondás Elemér.

Csere: Kocsis D. helyett Keller, Horváth Z. helyett Eppel, Polgár helyett Könyves mind a 46., Zsolnai helyett Molnár G. a 66., Hegedűs M. helyett Károly B. a 67., Oláh B. helyett Bertus a 76., Bíró B. helyett Hursán a 85., Geiger helyett Bachesz a 90. percben.
Sárga lap: Oláh B. a 4., Bárdos a 39., Rácz L. az 50., Króner a 75. percben.
Gólszerző: Hegedűs M. (1-0) a 39., Bíró B. (2-0) a 66.,  Bíró B. (3-0) a 72. percben.