Idehaza kaptak ki a diósgyőriek

dvtk.eu
2022. december 03. szombat 14:59
A Merkantil Bank Liga 19. fordulójában a DVTK hazai pályán játszott a Haladás ellen. Az első félidőben a vendégek szereztek vezetést, amit Lukács Dániel révén egyenlített ki a Diósgyőr. A szünet után a DVTK számtalan helyzetet alakított ki, kapufát és lesgólt lőtt, míg a vendégek értékesítettek egy büntetőt, így elvitték a három pontot.
Juhász Ákos archív felvétele a csapatok tavaly novemberi találkozójáról

Merkantil Bank Liga 19. forduló

Diósgyőri VTK - Szombathelyi Haladás 1-2 (1-1)

Miskolc, DVTK Stadion, 2470 néző. Játékvezető: Bogár Gergő (Medovarszki János, Szilágyi Norbert)
DVTK: Branislav Danilović - Csirmaz István, Szatmári Csaba, Bárdos Bence, Bokros Szilárd - Koman Vladimir, Bényei Ágoston, Bertus Lajos - Gera Dániel, Eppel Márton, Lukács Dániel. Vezetőedző: Kuznyecov Szergej.
Haladás: Verpecz István - Mario Simuț, Csató Martin, Németh Milán, Bosnjak Predrag - Csernik Kornél, Csilus Tamás, Derekas Zoltán, Doktorics Áron - Rácz Barnabás, Molnár Rajmund. Vezetőedző: Michal Hipp.

Csere: Molnár Rajmund helyett Borvető Áron a 68., Eppel Márton helyett Jurek Gábor a 73., Koman Vladimir helyett Könyves Norbert a 77., Doktorics Áron helyett Horváth Rajmund a 83., Csernik Kornél helyett Hursán György a 90+1. percben.
Sárga lap: Doktorics Áron a 82., Csirmaz István a 85. percben.
Gólszerző: Mario Simuț (0-1) a 19., Lukács Dániel (1-1) a 29., Rácz Barnabás (1-2, 11-esből) a 75. percben.