Győzelemmel debütált Kuznyecov, Koman Vladimir góljával nyert a DVTK

2022. augusztus 28. vasárnap 21:33
Az ellenfél a szomszédvár kazincbarcikai együttes volt a vasárnap megrendezett fordulóban.

Hazai pályán 1-0-ra nyerni tudott az immár Kuznyecov Szergej által vezetett diósgyőri együttes. A győztes gólt a 84. percben Koman Vladimir szerezte meg: egy jobb oldali szöglet után a labda kijött a tömebgől, a támadó a 16-oson kívülről a védők között a kapu hosszú, bal oldalába lőtt (1-0).

Merkantil Bank Liga 6. forduló, eredmény:

Diósgyőri VTK - Kolorcuty Kazincbarcika SC 1-0 (0-0)
Miskolc, DVTK Stadion, 5061 néző. Játékvezető:Ducsai József (Rózsa Dávid, Ring Kevin).
DVTK: Branislav Danilović - Csirmaz István, Viczián Ádám, Bárdos Bence, Bokros Szilárd - Koman Vladimir, Holdampf Gergő, Bényei Ágoston - Szőke Adrián, Lukács Dániel, Könyves Norbert. Vezetőedző: Kuznyecov Szergej.
KBSC: Megyeri I G. - Szemere, Ur, Dvorschák, Süttő - Heil, Csatári - Székely D., Szabó I B., Pálinkás - Takács T. Vezetőedző: Varga Attila.

Csere: Könyves Norbert helyett Jurek Gábor a 37., Dvorschák helyett Szekszárdi T. a 46., Bokros Szilárd helyett Bertus Lajos és Szőke Adrián helyett Eppel Márton a 71., Takács T. helyett Nagy J. a 76., Székely D. helyett Ádám F. és Szabó I B. helyett Laczkó M. a 87., Koman Vladimir helyett Papp Marcell a 90+1. percben.
Sárga lap: Viczián Ádám a 33., Csatári a 69., Süttő a 88. percben.
Gólszerző: Koman Vladimir (1-0) a 84. percben.