Győzelemmel mutatkozott be Kondás Elemér

2021. július 03. szombat 13:56
Kondás Elemér győzelemmel mutatkozott be a DVTK kispadján szombaton, miután a piros-fehérek tíz saját nevelésű játékossal a keretükben legyőzték az élvonalban szereplő Kisvárdát. A diósgyőrieknél Asmir Suljić, a kölcsönből visszatérő Zsolnai Richárd, valamint a legfrissebb igazolás, Könyves Norbert volt eredményes - írja a dvtk.eu.
Fotó: dvtk.eu

Diósgyőri VTK - Kisvárda Master Good 3-2 (1-0)
Miskolc, DVTK Edzőközpont, zárt kapuk mögött. Játékvezető: Rúsz Márton (Márkus Tamás, Berényi Ákos)
DVTK 1. félidő: Póser - Eperjesi, Hegedűs J., Szűcs K. - Kispál, Szeles, Zsolnai, Bokros Sz. - Makrai, Hornyák, Molnár G.
DVTK 2. félidő: Póser (Bánhegyi, 75.) - Orosz D., Karan, Szatmári, Bárdos - Zsemlye, Németh M., Oláh B. - Suljić, Könyves, Jurek. Vezetőedző: Kondás Elemér.

Kisvárda 1. félidő: Odyntsov - Hej, Prenga, Kravchenko, Leoni - Karabelyov, Simović - Navrátil, Bumba, Czérna - Horváth Z.
Kisvárda 2. félidő: Dombó - Khimich, Rubus, Ćirković, Sikorszki - Zlićić, Ötvös - Gosztonyi (Mesanović, 70.), Camaj, Nagy M. K. - Jelena. Vezetőedző: Joao Janeiro

Sárga lap: Rubus az 58., Ötvös a 80. percben.
Gólszerző: Zsolnai (1-0) a 42., Jelena (1-1) a 47., Könyves (2-1 - tizenegyesből) az 56., Suljić (3-1) a 65., Ötvös (3-2) a 85. percben.