Idegenben nyert a Diósgyőr

2021. november 07. vasárnap 16:32
A Merkantil Bank Liga 15. fordulójában Kaposvárott játszott a DVTK a Szentlőrinc ellen.

Az első félidőben a DVTK egyre jobban beszorította ellenfelét, aminek gólban mérhető eredménye a 39. percben lett meg, Horváth Zoltán közelről lőtt egy gólvonalról kijövő labdát a hálóba. A szünet után a Szentlőrinc egyenlített, de Molnár Gábor góljával a DVTK gyorsan visszavette az előnyt.

Kaposvár, Rákóczi Stadion, 150 néző. Játékvezető: Derdák Marcell (Király Zsolt, Kiss Balázs).
Szentlőrinc: Prokop - Erdélyi, Hesz, Tamás L., Németh Márk - Harsányi, Havas, Újvárosi, Jancsó, Biben - Bányai. Vezetőedző: Marián Sľúka.
DVTK: Póser - Szeles, Szatmári, Hegedűs J. - Eperjesi, Bertus, Zsemlye, Molnár G., Bokros - Horváth Z., Könyves. Vezetőedző: Kondás Elemér.

Csere: Harsányi helyett Sinanovic a 25., Bányai helyett Grumić és Erdélyi helyett Keresztes a 70., Horváth Z. helyett Kocsis D. és Bertus helyett Németh Márió a 72., Zsemlye helyett Bárdos a 82., Kovács M. helyett Jancsó a 85., Molnár G. helyett Oláh B. a 86. percben.
Sárga lap: Horváth Z. a 42., Eperjesi az 55., Könyves az 56., Újvárosi a 88., Marián Sľúka a 90+3., Hesz O. a 90+5.percben.
Gólszerző: Horváth Z. (0-1) a 39., Jancsó (1-1) a 61., Molnár G. (1-2) a 76. percben.

/Borítókép: dvtk.eu/