Pontot rabolt a sereghajtó

2022. február 26. szombat 21:26
Nem jött össze a hazai pályás győzelem a Szentes ellen a PannErgy-MVLC-Miskolcnak szombat este a magyar férfi vízilabda-bajnokság első osztályának aktuális fordulójában.
Horváth Csongor képgalériája az eldöntetlen találkozóról

A miskolciak 0-3-mal kezdték a mérkőzést, így rögtön az indulásnál megnehezítették saját dolgukat. A második negyed ennek mentén a felzárkózásról szólt. Krasznai – az idei bajnokságban szerzett kétszázadik – góljával egyenlített aztán (3:3).

Innentől a csapatok képtelenek voltak egynél több góllal ellépni a másiktól. Ennek megfelelően a mérkőzés izgalmas végjátékba torkollott: egy utolsó percben szerzett góllal egyenlített az MVLC.

"Nem éltünk a lehetőséggel, hogy az Eger csapatához is közelebb kerüljünk" – írja a klub Facebook-oldalán a találkozóról, melyet a Miskolc Televízió nézői élőben követhettek.

PannErgy-MVLC-Miskolc – Metalkom-Szentes 7:7