Ugrás a tartalomra

Érmek és döntős helyezések a Miskolcz-Revital TSE versenyzőitől

Kujan István
Utoljára módosítva
2021. június 29. kedd 10:23
Rövid leállást követően májustól újraindult a versenyszezon a táncsportban is. A Miskolcz Revital TSE párosai ismét több kategóriában is érmeket és dobogós, döntős helyezéseket szereztek. És az utánpótlás is sikeres.
Fotó: magánarchívum

– A Területi Bajnokságot követően a vírus miatt ismét rövidebb kényszerszünet következett a versenyzésben, de igyekeztünk ezt az időszakot is hasznosan tölteni – mondta el Süttő Roland és Tombácz Anikó tréner.

Hozzátették, idén szerencsére nyáron is több lehetőség lesz a megmérettetésre, így – ahogy az előző években is – a nyári edzések is szinte állandóak.

– Az elmúlt hetekben nemcsak párosaink, de utánpótlás csoportjaink is (Premier AMI - Miskolcz-Revital) végre parkettre léphettek, akik szintén remekül szerepeltek – mondták a trénerek, akik a folyamatos felkészülés, edzés mellett befejezték az Én is táncolnék Tv-műsor harmadik szériáját.

Eredmények a teljesség igénye nélkül:

IX. Abigél Országos Minősítő Táncfesztivál, Újfehértó
Ifjúsági csoport - arany minősítés
Junior csoport - kiemelt arany minősítés
Gyermek csoport - ezüst minősítés
Baráth Péter - Süttő Roland - Tombácz Anikó: koreográfiai különdíj
Kőhegyi Imre: a fesztivál Legjobb Táncosa különdíj

Flekács László - Maginecz Adél
Kistelek: felnőtt B latin 2. hely
Bocskai Kupa Hajdúnánás: felnőtt B latin 2. hely
Lászlóvill Kupa Székesfehérvár: felnőtt B latin 2. hely

Havas Márk-Juhász Jázmin
Kistelek: ifjúsági D standard 1. hely, felnőtt B latin 4. hely
DanceNet Kupa Csömör: felnőtt D standard 1. hely, ifjúsági D standard 3. hely

Futó Ábel - Szabó Csenge
Lászlóvill Kupa: junior II E standard 1. hely, junior II D latin 2. hely

Kőhegyi Imre - Kőhegyi Anna
Bocskai Kupa: ifjúsági E latin 1. hely
DanceNet Kupa: ifjúsági E latin 2. hely

Pető-Szőllősi Dominik - Pető Szőllőssi Mirtill
Bocskai Kupa: ifjúsági B latin 3. hely, felnőtt B latin 5. hely

Szarka Ágoston - Bajáky Zsanna
Sundance Kupa Baja: ifjúsági B latin 4. hely

Farkas Péter - Nagy Szonja
Bocskai Kupa: felnőtt C latin 6. hely

Lukács Levente Bence - Lukács Lara Dorka
Bocskai Kupa: ifjúsági C latin 7. hely

Apró Marcell - Szabó Csenge Bocskai Kupa: ifjúsági C latin 8. hely

Maczkó Márk - Csorba Viktória
U21 MB Kistelek elődöntő

Futó Florián - Polák Panna DanceNet Kupa felnőtt C latin elődöntő.

Programok

-
Miskolc és környéke
-
Miskolc és környéke